sobota 14. prosince 2019

Z americké laboratoře unikl virus smradlavých nohouSmradlavé nohy vůbec nejsou způsobeny bakteriemi, jak se dříve předpokládalo, ale tajným virem, který unikl z jedné americké výzkumné laboratoře. Alespoň to tvrdí nové dokumenty, zveřejněné Edwardem Snowdenem.
Podle oficiální verze mohou za zápach lidských nohou bakterie, které vznikají při pocení nohou. Nohy údajně patří mezi části těla, které se nejvíce potí. Pravda je však taková, že oficiální verze, jak už to tak bývá, vůbec není pravdivá. Ve skutečnosti už stovky let zužuje lidstvo globální pandemie viru smradlavých nohou. Tento virus, známý též jako virus H16, unikl z jedné americké výzkumné laboratoře zhruba před 120 lety. Virus se během pár dní rozšířil do celého světa, a proto tehdy světové elity usoudily, že bude lepší tuto skutečnost lidem zatajit, aby se předešlo panice, jelikož na virus tehdy neexistoval žádný lék.
“A co sprej proti smradlavým nohám, který je v každém obchodě?” zeptáte se. Ano, takovéto spreje, které mohou zápachu nohou předejít skutečně existují a naprosto bez problémů by mohly virus smradu celosvětově vymýtit. Bohužel díky hygienickému lobby jsou spreje speciálně upravené tak, aby fungovaly pouze dočasně a virus zcela nezničily. Hygienické lobby tak díky tomu každoročně vydělá miliardy dolarů.
Lék tak de facto existuje, nicméně se jedná o totožný podvod, jako u všech ostatních léků. I tento lék pouze léčí, léčí a léčí, ale nemoc zcela nevyléčí. Je to smutná, ale naprosto pravdivá skutečnost, že i z lidského zdraví se stal ohromný byznys, řízený farmaceutickým, hygienickým a sanitářským lobby.
Jak virus smradlavých nohou vyléčit pomocí bylinek
Stejně jako všechny nemoci, také virus smradlavých nohou se dá vyléčit alternativní přírodní medicínu. Základem je nenosit ponožky, protože ponožky jsou na příkaz již zmiňovaného hygienického lobby napuštěny chemikáliemi, které virus H16 doslova “hnojí”. Pokud splníte tento základ, je možné smrad z nohou velmi jednoduše odstranit.
Postupujeme následovně: Utrhneme si jednu kopřivu, tři bodláky, jednu větvičku šípku a šest trnů z růže. To všechno si naházíme do bot a hotov – virus je vyléčen.