neděle 7. srpna 2022

Shopaholicadel: Kvůli ženským dnům nemůžu do práce! A pravda o zákazu záchodu

 
Shopaholicadel rozvířila v posledních týdnech hladinu českých sociálních sítí, někteří by byli radši, kdyby přestala působit jako streamerka. Jenže ona místo toho dál bojuje s kritiky. Poté, co jí to nevyšlo s vymyšleným paragrafem, se kterým lidem hrozila vězením, nyní zase prosí, ať jí dají všichni pokoj. Na YouTube rozčileně vysvětluje, že vše o ní, včetně toho, že její kluk nemůže jít na záchod, kdy chce, jsou jen „kecy“.

„Zlatíčka, já se k tomu nechtěla vyjadřovat, ale musím, jinak to prostě nejde. Jak jsou o mně teď ty kecy, že týrám Davida, že ho nepustím na záchod, že týrám zvířata, že beru drogy a tyhle kecy: nic z toho není pravda,“ zlobí se influencerka Shopaholicadel. Naráží především na to, na co upozornila streamerka a youtuberka Lilian Voss na svém Instagramu. Svému snoubenci totiž Adéla Pulcová (28) před zraky tisíců lidí zakázala jít na záchod. „Co? Na záchod? Kakat? Ty chceš kakat?“ zní v pozadí živého vysílání Shopaholicadel, která se na svého snoubence Davida dívá s vražedným pohledem a zároveň hlavou ukazuje, že na záchod nepůjde. Šokovaní fanoušci si celou záležitost nahráli a ta nyní opět koluje TikTokem.

Adéla to nyní vysvětluje po svém. „Kdyby se ten kluk se mnou neměl dobře, kdybych ho týrala, tak se mnou není… David si může jít na záchod, kdy chce. Je pravda, že kolikrát se mě zeptal, že půjde radši do KFC na záchod, já mu řekla, že ne, že by to před lidma vypadalo blbě. Že když tu se mnou bydlí, ať si tady normálně v bytě dojde na záchod. Takže jako fakt nechápu, co proti mně rozjíždíte,“ brání se Adéla. Ve videu se zákazem ale je poznat, že v žádné provozovně rychlého občerstvení nejsou, byli normálně doma. I tak David nesměl jít „kakat“. Shopaholicadel také nevysvětlila, co by vypadalo před lidmi špatně. Nechtěl si přece vzít s sebou do kabinky mobil se streamem.

Vyjádřila se ale ke svému bývalému, který na síti připustil, že mu kontrolovala, kdy může jít na malou. „Ano, stalo se to, co se tenkrát stalo s Patrikem, ale on si to zasloužil. Vy nevíte, co tam bylo v soukromí v tom bytě. Vy to nevíte. A věříte Patrikovi místo toho, abyste si vyslechli i moji verzi. Přestaňte dělat to, co děláte!“ zlobí se dívka, která sice přišla o řadu sledujících, ale jiní ji považují za takový bizár, že jí v posledních dnech naopak zase další přibyli. A pak Adéla všechny trumfla argumentem, který se už vůbec nedá ničím přebít. „Na záchod si David může jít, kdy chce, v bytě si může dělat, co chce,“ prohlásila a vítězoslavně doplnila: „Chodí i ven, sám, beze mě, když chce.“ Proč nejde do práce? Dívka, která nám loni řekla, že trpí bipolární poruchou (to její sestra rozporuje), se také pokusila objasnit, proč nejde do práce. „Chtěla jsem vám to jenom vysvětlit. Přestaňte mě už šikanovat na tom internetu. Mám oficiální živnost, na kterou můžu pracovat na sociálních sítích, a přitom si hledám i normální práci. Ale víte moc dobře, jaký mám problémy s menstruací, jaký mám zdravotní problémy, že jen tak do normální práce nemůžu,“ uvedla. „Nechte mě prosím na pokoji, nikomu nic nedělám. To, že na mě na ulici pokřikujete, nadáváte mi ošklivě, to je v pořádku?“ zakončila Shopaholicadel svůj kritický výlev.