čtvrtek 29. prosince 2022

Shopaholicadel v roli moderátorky: Bude uvádět Hvězdnou talkshow, je to pecka, jásá


 Shopaholicadel v roli moderátorky? Známá tiktokerka bude uvádět novou řadu Hvězdné talkshow! Informaci již definitivně potvrdili i samotní tvůrci. “Těším se už teď, bude to pecka a bude vás to bavit,” jásá Adéla. Na co se mohou diváci těšit? 
Adéla Pulcová alias Shopaholicadel se může těšit z menšího kariérního úspěchu. Od natáčení bizarních videí na TikToku se totiž probojovala až k moderátorskému pultu! Influencerka bude uvádět novou řadu Hvězdné talkshow. 

Shopaholicadel jako moderátorka

 “S novou řadou naší talkshow je tu i nová moderátorská posila. Je jí Adéla Pulcová. Jsme moc rádi, že ji máme v týmu,” informovali tvůrci pořadu na oficiálním Instagramu. I samotná influencerka je doslova nadšená. “Těším se už teď do nové práce. Bude to pecka a bude vás to bavit,” jásá. Diváci se navíc mohou zúčastnit samotného natáčení a být přímo v publiku.

Právě v jednom z dílů Hvězdné talkshow se Adéla před časem objevila jako host, jak si zpětně můžete přehrát na YouTube. Promluvila o zásnubách, šikaně na internetu nebo o své panence, kterou vydává za vlastní miminko. Jak si povede v opačné roli moderátorky, se diváci dozvědí již krajem února, kdy proběhne první natáčení. Těšíte se?Sdílej tento článek a podpoř autora článku.

Sdílení tohoto článku získá autor finanční odměnu. A bude mít chuť tvořit dále takový články.