úterý 27. prosince 2022

Shopaholicadel náhle otočila: Stěhování do vily se nekoná, o novém bydlení rozhodnou fanoušci

 
Zdálo se, že stěhování Shopaholicadel je na spadnutí, ale známá tiktokerka nyní zase otočila. Za pár dní měl nastat velký přesun do vily se zahrádkou, ale den po Vánocích si Adéla své plány nejspíše rozmyslela. O svém budoucím bydlení totiž nyní nechává rozhodnout fanoušky na Instagramu! Kteří šťastlivci budou mít Adélku za sousedku? Adéla Pulcová, známá pod pseudonymem Shopaholicadel, se před několika málo dny pochlubila radostnou novinkou. Tou mělo být velké stěhování! Společně se svým snoubencem Davidem se Adéla měla zanedlouho přestěhovat do rodinného baráčku, jak jsme již psali. Velkému přesunu předcházel navíc prodej Adélina bytu v Bílině a vše se zkrátka zdálo být na dobré cestě. Sama o stěhování několikrát natočila video na YouTube. Ale ne.Shopaholicadel otočila 

Den po Vánocích si Adéla stěhování do baráku zase rozmyslela. Na svém Instagramu totiž nyní nechává rozhodnout své fanoušky o tom, kam se s Davidem mají přestěhovat. “Mám se přestěhovat do Liberce, nebo kousek od Liberce? Tam je ještě jedna možnost,” dala anketu. Podle prozatímních výsledků hlasování to zatím vypadá, že obyvatelé Liberce si mohou ulevit. Vysvětlila také, proč stěhování do baráku zkrátka neklaplo. “Do baráčku se stěhovat nebudu, protože s těma baráčkama je to bydlení jen na chvilku, ale pak to ti majitelé chtějí prodat, že jo. Takže budu hledat nějaký byt,” vysvětlila náhlou změnu.


Skromné Vánoce ¨

Nové bydlení by však Adéla měla najít velmi rychle. Svůj byt totiž již prodala a jak je patrné ze sociálních sítích, s Davidem již mají téměř všechny věci i zabalené. Pár si totiž nedopřál ani pořádnou štědrovečerní večeři, protože nádobí bylo již v krabicích. Adéla s Davidem si tak vychutnala slavnostní chléb a vlašák prostřený na vánočním balicím papíru.Sdílej tento článek a podpoř autora článku.

Sdílení tohoto článku získá autor finanční odměnu. A bude mít chuť tvořit dále takový články.