pondělí 30. ledna 2023

Odporný čin Shopaholicadel: Vyhodila mrtvého mazlíčka mezi odpadky

 
Adéla Pulcová alias Shopaholicadel má talent šokovat lidi. Člověk by si myslel, že za tu dobu si na její eskapády lidé zvyknou. Nyní přišla ale s velkou ohavností, za kterou od sledujících dostala pěknou bídu. Rozcupovali ji na kousíčky a vůbec si nebrali servítky. Známá influencerka totiž vyhodila věci, mezi které přidala své mrtvé morče. Nepříjemné záběry byly zveřejněny na TikToku Kybyn.cz. 

Shopaholicadel udělala něco, co její příznivce velmi pobouřilo. Ačkoliv má na svém Instagramu slušnou fanouškovskou základnu okolo 150 tisíc sledujících, tak přesto její čin málokdo vydýchá. 

Vyhozený mrtvý mazlíček 

Kolemjdoucí se šla podívat, co tak známá influencerka vyhazuje. To, co tam našla společně s vyhozenými věcmi, ale nečekala. Nejdříve se prohrabovala věcmi pro pejska, které vypadaly jako nové, až potom si všimla, že je v modrém otevřeném boxu odložené její mrtvé morče, které kolikrát dala na sociální sítě s tím, jak ho miluje.
Morče tam leželo mezi odpadky, bez jakékoliv pokrývky. Nálezkyně na Adélu začala ihned nadávat, jak bylo vidět na Tik Toku Kybyn.cz. "Tak jdu kolem náměstíčka, co tady má Adéla. Tak je tady domeček, hračičky, co kupovala....To je pí*a," zaznělo po chvíli z úst nálezkyně, která se na chvíli odmlčela. "Takže Adélko, tohle si za rámeček nedáš. To je svi*ě. Ty krá*o, úplně se mi klepou ruce," dodala kolemjdoucí. Video ale bylo následně staženo.


Vyjádření Adély Adéla se poté k situaci sama vyjádřila. "Já prostě nemůžu za to, že mi to morčátko umřelo. Proč mě s tím pořád všichni deptáte? Myslíte si, že pro mě je to jednoduchý? Kam jsem ho měla dát, když nemám zahradu, všechno mám ve stěhovacích krabicích, jelikož čekám na nábytek do novýho bytu. Přestaňte mě šikanovat," řekla Shopaholicadel.
Sdílej tento článek a podpoř autora článku.

Sdílení tohoto článku získá autor finanční odměnu. A bude mít chuť tvořit dále takový články.