neděle 30. dubna 2023

Odporná slova Shopaholicadel: Davidově přítelkyni přeje potrat


 

Shopaholicadel zase jednou předvedla, že nepatří mezi zrovna přející osoby. Není to tak dlouho, co její expřítel David Pražák prozradil, že jeho nová partnerka čeká dítě. Shopaholicadel se následně k těhotenství vyjádřila na TikToku. A servítky si rozhodně nebrala. Své sledující šokovala tím, že Davidově přítelkyni přeje potrat. Přestože si influencerka Shopaholicadel rychle po rozchodu s Davidem Pražákem našla novou lásku, zdá se, že svého ex nemůže pustit z hlavy. Nejenže ji vytočila zpráva, že její bývalý partner má přítelkyni, ale doslova ji rozzuřila informace, že spolu dokonce čekají miminko. A byť se Adéla na svém Instagramu tváří jako šťastná a zamilovaná, zřejmě to není tak jednoduché.


Vztah jejího bývalého a těhotenství jeho přítelkyně jí očividně leží v žaludku. A to pořádně. Ve svém streamu totiž údajně měla přát Davidově partnerce, aby potratila. Odporná slova samozřejmě musel okomentovat i sám Pražák na TikToku. “Adéla řekla na streamu, ať přítelkyně potratí, potvrdili to mí moderátoři, mí lidé,” ​říká Pražák, který na Shopaholicadel podle informací eXtra.cz podal trestní oznámení, a to za to, že o něm veřejně prohlásila, že prý trpí AIDS. To David označil za pomluvu.


Byl s Adélou, dítě čekal s jinou Když David oznámil, že s přítelkyní čeká miminko, mnoho fanoušků ho kritizovalo za to, že se o dítě nedokáže postarat, ale vypadá to, že se k situaci staví zodpovědně. “Já mám jednu práci nastálo, dělám ve Škodovce, pak mám ještě brigádu v Candy Life a pak mám ještě TikTok. Mám 25 000,- čistého. Mně to stačí. Dělám tam (ve Škodovce, pozn. red.) operátora výroby," ​popisuje David alias FregamerCZ. Vyjádřil se i ke své účasti v Clash of the Stars, která vzbudila mezi lidmi mnoho reakcí. “Já to beru tak, že to není kvůli penězům, ale je to kvůli tomu, že to Adéla vždycky bojkotovala. Že se o mě bojí atd. Ale já tam vždycky chtěl jít a teď konečně můžu. Zuby si nechám udělat až po Clashi,” ​nezapomněl dodat.