středa 10. května 2023

Expřítel Shopaholicadel promluvil o otcovství. S novou přítelkyní vychovává syna a mluví o vysvobození


 David Pražák, známý především jako bývalý přítel Shopaholicadel, se den co den utvrzuje v tom, že rozchod pro něj byl vysvobozením. Ačkoli prožil velice těžké chvíle, jeho život se otočil o 180 stupňů. S novou přítelkyní očekávají narození holčičky a nyní na Instagramu promluvil o nevlastním synovi. 


David Pražák tvořil pár s Adélou Pulcovou déle než rok. Se svou ex si prošel podle vlastních slov peklem, vyhodila ho na ulici a prý ho dokonce týrala. Davidova prohlášení po rozchodu mluví jasně, návrat k Pulcové se konat nebude. „Moje odpověď by byla jasná: do té atmosféry a k ní se nevrátím. Byl to toxický vztah. Teror,” řekl dříve v rozhovoru pro eXtra.cz. Nyní chodí se sympatickou brunetkou, čekají spolu dítě a David se těší i z nevlastního syna!


“Priorita je pro mě moje nádherná žena a moje dcera, kterou v sobě nosí. A také můj nevlastní syn, kterého beru jako vlastního,” píše na svém Instagramu. Expřítel Adély se navíc chová velice zodpovědně. O rodinu se chce postarat, a jak nedávno sdělil na tiktokovém streamu, pracuje v Boleslavi jako operátor výroby a ještě má brigádu v Candy Life.


Přibral jsem 10 kg. A jedeme dál 

Fregamer, jak si David přezdívá, toho stíhá v poslední době hodně. Připravuje se na zápas v Clash of the Stars, kde si to rozdá s Ondřejem Untermüllerem, známým jako Kluk s kamením. "Mimochodem jsem ode dne D (čti 10.3.) přibral již 10 kg a jedeme dál," ​​chlubí se Pražák. "Je vidět, že nejsi už hromádka bez vlastního názoru, a držím palce," komentuje jedna z fanynek. Nezanedbává ani své fanoušky, naopak. Plánuje to pořádně rozjet. Minulý týden sdílel informace o svém prvním oficiálním srazu s podtitulem family. Na svém Instagramu nyní slíbil, že po Clashi se mohou příznivci těšit na více kontentu. “Zaměřím se i na YouTube, kde budou vycházet lepší videa, budeme dělat roadtripy autem do destinací, které vy zvolíte, uděláme 24h streamy, kdy se mnou strávíte celý den,” ​líčí své plány do budoucna na sociálních sítích.