středa 24. května 2023

Kontroverzní praktiky Shopaholicadel se opakují: Nejprve velká láska, nyní Honzu peskuje stejně jako Davida


 
Adéla Pulcová, vystupující na sociálních sítích pod pseudonymem Shopaholicadel, opět šokuje svým chováním vůči partnerovi. Influencerka tvořila pár více než rok s Davidem Pražákem, ke kterému se podle něj často chovala despoticky. Následoval tedy rozchod. Adéla ale nezahálela a téměř okamžitě si našla nového přítele – Jana Kulase. Pulcová si ho zpočátku hýčkala, teď se ale na sociálních sítích influencerky ukazuje, že své manýry začíná zkoušet i na něj.


Když spolu Shopaholicadel (29) a David Pražák (27) alias Fregamer začali tvořit pár, vše se zdálo být růžové. Adéla si svého přítele hýčkala, vyvařovala mu, zkrátka mu projevovala naplno svou lásku. To ji ale rychle přešlo. Její vyvařování vystřídalo jídlo z donášky, David se ocitl pod drobnohledem, přestal chodit do práce a z velké lásky se stal teror.


Téměř ihned po rozchodu Pulcové a Pražáka vyplulo na povrch, jak se k němu influencerka chovala. Podle něj to byl teror. “Byl to toxický vztah. Teror,” nebral si servítky v rozhovoru pro eXtra.cz. David si rychle našel novou přítelkyni, se kterou čekají dítě, a už si užívá svobodu naplno.


Honzík dostává pořádnou čočku Nezahálela ani Adéla. Netrvalo to snad ani týden a na české scéně vznikl nový bizarní páreček. Pulcová si našla nového přítele, kterým je Jan Kulas. “Ty jsi ten pravý na společnou budoucnost, přítomnost a založení rodiny,” rozplývala se na svém Instagramu. Zpočátku Honzovi také připravovala noční svačinky, pekla mu, na co si vzpomněl, a zahrnovala ho komplimenty. Adéla se pak vytáhla a šokovala fanoušky na TikToku, když prozradila, že svému příteli uvařila svíčkovou, ale ne jen tak ledajakou: místo masa do ní totiž dala játrové masové koule.

Jenže jak to tak vypadá, snaha je pryč a historie se opakuje. Pulcová svého Honzíka už pořádně peskuje. Na jednom ze streamů se dokonce rozbrečel. Že by se tedy teror začínal opakovat? Nedávno navíc vyplulo na povrch, že Pulcová obléká svého přítele do košil po Davidovi. Otázkou zůstává, co dalšího ještě bude následovat a jestli s ní bude mít její Honzík dostatek trpělivosti. Zřejmě ho čekají ještě nepěkné chvilky.