sobota 15. července 2023

Shopaholicadel mlátí svého Honzíka: Fackuju ho a shodila jsem ho ze schodů, přiznala

 







Má takzvaně „čtyřicet kilogramů i s postelí“, ale na fyzicky zdatnější partnery se evidentně nestydí vztáhnout ruku. A to i když je označuje za lásky svého života. Kontroverzní Adéla Pulcová alias Shopaholicadel (29) přiznala, že bije svého přítele Honzíka Kulase, prý ho srazila i ze schodů a fackuje ho. Také ho už vyhazuje z bytu, vyhrožuje mu policií a dělá jako přes kopírák stejné věci, které pár měsíců předtím prováděla expříteli Davidu Pražákovi. Její šokující přiznání v audionahrávkách zveřejnil youtuber FatDad.




Shopaholicadel: Mráčky v ráji „Už jsem mu musela jednu napálit. Už si to zasloužil, magor jeden. Jdu si s ním promluvit,“ říká na nahrávce Adéla alias Shopaholicadel, v textu pak píše, že Honzíkovi nafackovala. A používá stejné „argumenty“ jako u Davida. „Dělá ostudy po baráku,“ tvrdí. Následně se dozvíme i o tom, že se na Kulase chystala volat policii. I on se ale svěřoval. „Jdu se fakt ožrat. Teď mi volala, že tu dělám ostudu, přitom tu kouřím před barákem. A zase mi říkala, ať si táhnu za milenkama. Tak se jdu ožrat. A pak někoho najdu a totálně ho zbiju,“ tvrdí v hlasovce, kterou stejně jako následující ve svém videu uveřejnil youtuber FatDad.





Zase tvrdí, že je těhotná „Musela jsem ho zfackovat. Chudák ten pes. Rozešli jsme se, ale je venku. Nemůžu si dovolit ostudu před sousedy. Začíná se chovat jako psychopat. Já se ho bojím,“ prozrazuje ve svých dost nepochopitelných stížnostech. „Já jsem úplně v hajzlu, můj život nemá cenu. A to jsem možná těhotná,“ pokračuje dál v mnohokrát obehrané písničce. „On neví, co je pronájem, já si nemůžu dovolit o ten byt přijít,“ říká dál to, co jsme už v případě Davida také slyšeli mnohokrát. Všichni sousedé v okolí Adély, ať už bydlí kdekoli, neřeší nic jiného než to, že si její partneři v klidu stojí před domem a nic nedělají.





Žárlí na úspěch Kulase Zakopaný pes možná bude v obrovské Adélině žárlivosti, která je dvojího druhu: jednak Honzovi závidí úspěch na sociální síti, zadruhé ho podezřívá z nevěry. „Bojím se, že když mu dám další šanci, tak se to bude opakovat. Nemám šanci vyhrát (duely na TikToku - pozn. red.). Lidé to dělají schválně, že ty velký dárky nedostávám, že je dostává on. A přijde mi, že jemu to vyhovuje, že plní výzvu, že vyhrává,“ stěžuje si dětinsky Adéla. V dalším případě pak předvede hysterickou scénu, ve které se partnerem paradoxně nechá utěšovat poté, co Honzovi údajně nezáměrně ublíží. „Vlezla jsem Honzovi do mobilu, chtěla jsem se ujistit, že už mu bývalá kolegyně nepíše (před pár týdny všechny ubezpečovala, že na ni nežárlí, že spolu ti dva s Honzou nic neměli a že se s dotyčnou ona sama kamarádí – pozn. red.), omylem jsem do něj strčila a shodila ho ze schodů. Já se tak nenávidím. Chtěla jsem si uškodit, a tak jsem se flákla o postel, abych spadla na zem,“ šokuje v další zprávě.





FatDad: Adéla je agresor „S domácím násilím se potkává spousta lidí. Většinou jsou oběti holky, ale bývají to i kluci. A kolikrát se dostanou do kolotoče problémů, ze kterého není úniku. Ani si neuvědomují, že co se jim děje, je strašně špatně,“ řekl k tomu eXtra.cz sám FatDad, který zveřejnil uniklé nahrávky. „Podle toho, co jsem si načetl, jsem přesvědčený, že Adéla splňuje většinu bodů, které sedí na agresora, který se ve vztahu dopouští domácího násilí. Včetně všech citových vydírání a dalších manipulativních technik,“ věří.





Shopaholic a její výmluvy Adéla i její Honza se pravděpodobně stihli usmířit, protože se po zveřejnění nahrávek rozhodli uhasit rychle požár: začali házet jedno rozdílné tvrzení za druhým, aby hlasovky znevěrohodnili. „Ten pocit, když si člověk chce hrát na kamaráda, a vy si z něj uděláte srandu, že se hádáte a vymýšlíte různé hádky apod., abyste zkusili, jak se ten člověk zachová. A on se zachová tak, jak jste tušili. Ale musím uznat, že Áďa to umí zahrát lépe jak já. Adélka by byla dobrá herečka, zahrát takový herecký výkon, jaký zahrála na toho člověka, to by si zasloužilo Oscara. Dobrá práce, miláčku, nejlepší je, jak na to všichni skočili,“ napsal velice chatrnou češtinou (redakce ji upravila) Jan Kulas ve svém storíčku na Instagramu, na což Adéla zareagovala slovy: „Učila jsem se od tebe, Lásko má, tak proto to umím tak dobře na lidi,“ napsala.





Nevěrohodnost Celé jejich společné vyjádření působí jako řízená krizová komunikace, anglicky se tomu říká damage control. Když je průšvih, je třeba snažit se ho rychle jakkoli vyžehlit. Třeba i tvrzením, že i ta nejzávažnější obvinění či přiznání byla hereckým výkonem. Jenže podle FatDada se ti dva usvědčili sami. „Když jsem vydal anketu, jestli lidé chtějí slyšet nahrávky, kde se Adéla přiznává k bití svého přítele, reagoval na to ,Bezkulas‘ tak, že jsou to podvrhy. A Adéla na to vydala video, že je úplně normální, když se dva ve vztahu bijí. Pak taky říkala, že to bylo omylem. A co víc: v úterý na streamu rozebírala, jak se ke mně ty nahrávky dostaly, že ji to zničí. Obsah jí nevadí, ale to, že je to venku. Proto jim nevěřím,“ dodal pro eXtra.cz.