sobota 16. září 2023

Shopaholicadel se měla pokusit o sebevraždu. Jen necelý týden po veřejných zásnubách, které si naplánovala

 
Kontroverzní youtuberka Shopaholicadel se údajně měla pokusit sáhnout si na život. Mělo se tak stát čerstvě po jejím zasnoubení s partnerem Janem Kulasem, který ji požádal veřejně o ruku na galavečeru organizace RedFace. Podle tiktokera Marka, který si říká Nic než pravda a jenž prý strávil pět dní u influencerky doma, u Adély zasahovala policie, jak sdělil webu Antiyoutuber.cz.


Shopaholicadel, vlastním jménem Adéla Pulcová, se nedávno zasnoubila se svým přítelem Janem Kulasem. Žádost o ruku proběhla na veřejnosti na galavečeru organizace RedFace, kde byla i redakce eXtra.cz. Předtím se spekulovalo, že mezi dvojicí je doma určité napětí a nic už nefungovalo. Zasnoubení mělo cosi změnit, to se však prý ale nestalo. Navíc celá žádost o ruku měla být prý fraškou. Adéla o prstýnku podle mnoha zdrojů věděla předem a dokonce si ho i sama vybrala.
Adéla se prý chtěla předávkovat


Čerstvě po zásnubách měla Adélu ve večerních hodinách navštívit policie. Podle tiktokera Marka, který si říká Nic než pravda, měla influencerka psát své kamarádce, že si chce ublížit. Proto do bytu spolu s influencerem přivolali policii, aby ji od tragického činu odradila.

„Adéla psala nějaké holce, že si chce něco udělat. Tak jsme tam jeli a zavolali jsme policii, že máme strach, že si něco udělá,“ řekl Marek portálu Antiyoutuber. K ní nahoru prý dorazili čtyři strážníci, po dlouhém promlouvání policisté údajně řekli, že Adélu znají a že se jedná o známou firmu. Nebylo to tedy poprvé, kdy něco podobného řešili. „Bohužel ji prý nemohou odvézt, protože jim ukázala nějaký papír o tom, že chodí na psychárnu, na nějakou ambulantní léčbu nebo co,“ dodal tiktoker.


Mohla za to rodina?Shopaholicadel se chtěla údajně předávkovat. S Kulasem, s nímž se často ostře hádá a který navíc podle zlých jazyků svou partnerku podvádí s jinou, to nyní ale prý nemělo co dělat. Prsty v tom měla mít rodina. Není tajemstvím, že Adéla se svou rodinou moc nevychází. Tiktoker byl prý také svědkem horkého telefonátu s její matkou, kde jí měla Adéla sprostě nadávat.

Adéla však tvrzení o pokusu o sebevraždu popřela. Podle ní jde jen o snahu Marka poškodit ji i jejího partnera. Přiznala však, že se u ní doma skutečně zasahovala policie. „Je pravda, že k nám přijeli policisté. Bouchali na nás, ale vůbec není pravda, že bych si chtěla ublížit,“ uvedla Shopaholicadel pro Expres.