pondělí 13. listopadu 2023

Objednal si přípravek na zvětšení penisu, přišla mu lupa


 „Měl to být pro manželku dárek pod stromeček“, postesknul si pan Franta Malý z Prahy, který se celý život potýká s problémy spojenými s malým mužstvím. Na záchody chodí výhradně do kabinek a sprchuje se výlučně doma. Své utrpení chtěl sobě i své manželce zmírnit lákavou nabídkou na čínském e-shopu. Namísto vysněných pilulek však v krabici našel jen lupu.Franta rozhodně nepatří mezi začátečníky v nakupování v asijských e-shopech. Sám přiznává, že většina nákupů je jako hodit si mincí. Buď to prostě vyjde, nebo budete v objednaném tričku více sexy, než jste původně zamýšleli. Aktuální incident už ovšem přerostl hranice únosnosti, a vážně se s ním začaly zabývat i české úřady. Na obchodní nabídku totiž jen v České republice podle České obchodní inspekce odpovědělo na čtyři tisíce mužů. Například nejmenovaný mluvčí, který si přál zůstat v anonymitě, reagoval v rámci budování česko-čínských vztahů na výmluvnou obchodní nabídku „Ceš vidět fagt velkiho czuraka?“ a zakoupil zboží, které mu do měsíce přišlo domů. Rozčarování přišlo až po tom, co si kupující vybalil zrcátko. „Je to jen důkaz fašizující se kavárny,“ reagoval redakci známý majitel zrcátka. „Osobně jsem přesvědčen, že je to reakce na počínání Pirátů v Praze. Naši čínští soudruzi by se neuchylovali k takovým podpásovým praktikám.“ Jedním dechem ale připouští, že čurák v zrcátku je fakt velkej, a líbí se mu.


Řady poškozených jsou již ale dokonce tak velké, že v rámci české vlády vznikla unie na podporu podvedených mužů s malým penisem. Pokud jste zakoupili zboží s příslibem zvětšení penisu, ale nestalo se tak, můžete se zcela anonymně obrátit přes SMS ve formátu 

PM CHCISIPLNITSEN

 na telefonní číslo 9033310. Čekejte na odpověď zřízence spravující databázi poškozených, který vás již odkáže na patřičná místa.


Jsou však i příběhy se šťastným koncem. Pan Malý k nim ale bohužel nepatří. Oklamaný zákazník e-shopu se nakonec přece jen rozhodl s manželkou vyzkoušet lupu, která mu z Číny přišla. „Ale jako jo. Máňa říkala, že vypadá větší. Ale rozdíl prý moc poznat nebyl,“ komentoval svůj zážitek poškozený. Pan Malý jako největší nevýhodu označuje, že penis musí být vidět vždy skrz lupu. Pokud ji náhodou někde zapomenete, efekt se nedostaví. O nějakých dlouhodobých účincích navíc nemůže být ani řeč.