neděle 12. listopadu 2023

Shopaholicadel po dlouhé době získala práci: Lidé zuří a nechápou, za co bude brát peníze


 Kontroverzní tiktokerka Adéla Pulcová (30) alias Shopaholicadel získala po dlouhé době práci, nad kterou ale visí spoustu otazníků. Organizace Red Face se rozhodla, že svůj tým rozšíří právě o „influencerku“, která v lidech vzbuzuje převážně negativní emoce. Adéla již o všem informovala na svých sociálních sítích, přesto není jasné, jakou funkci v Red Face bude zastávat. Ve hře je několik možností…

Shopaholicadel je „influencerkou“ jejíž osoba hýbe českými sociálními sítěmi. Lidé jí vyčítají kde co a nejčastěji fakt, že nemá práci. Na to má Adéla vždy jasnou odpověď. „Jsem influencerka na YouTube, Instagramu a TikToku. Tohle je moje práce,“ obořila se v jednom ze svých streamu.

Nyní lidem oznámila, že má druhou práci, ale místo zadostiučinění se dočkala jenom kritiky. „Dress code měly na sobě hostesky naše skvělé, děkuji za příležitost být ve vašem týmu a pracovat pro vás, jste pro mě něco jako druhá rodina, vážím si toho všeho,“ napsala Adéla na Instagramu.Za co bude Adéla inkasovat peníze?

Ze začátku vůbec nebylo jasné, co bude Adéla v organizaci Red Face zastávat za pozici. Někteří hovořili o moderování, další si dělali srandu, že Adéla by byla ideální maskot. Pravda je ale taková, že Shopaholicadel usedne do židle porotců a bude i moderovat, což lidí rozpálilo doběla.

Tak já nevím v porotě by měl být někdo, kdo rozumí sportu. To není řečnická soutěž. I kdybych tam šel na casting, tak by mě uráželo, že mě hodnotí lidské dno v podobě Adély,“ vyjadřují se lidé v komentářích pod videem, na kterém Adéla sedí v porotě například vedle bývalého profesionálního fotbalisty Vladislava Vízka a působí to dost komicky.Organizátoři nelenili a zapojili do celé show i jejího snoubence Jana Kulase jako zápasníka. „Já od toho očekávám hodně, protože organizace Red Face mi přijde mnohem lepší než jiné organizace a těším se do budoucna,“ prohlásila Adéla, která už ovšem nedodala, v čem je organizace lepší než ostatní.

Mám smlouvu, už s tím nic neuděláte!

Adéla samozřejmě dostala prostor, aby hejterům něco vzkázala. „Já vím, že si za to z velké části mohu sama, ale chtěla jsem vám vzkázat, přestaňte mě urážet. Za toho přítele, protože já se změním a dokážu, že ho opravdu miluju a umím se chovat hezky,“ blábolila nesouvisle.

Ze strany Red Face se patrně jedná o dost logický krok, protože Adéla svojí osobností dokáže přilákat davy. Aby byl cirkus kompletní, stačilo jen přizvat jejího přítele coby zápasníka. Podle Adély Honza cvičí a poctivě se připravuje.

Můžeš mi Adelo napsat, co tam děláš za práci,? Jako, že sedíš za stolem a sem tam řekneš nějaký přiblblý komentář, který nemá ani hlavu ani patu? Tohle je u tebe práce,“ zuří lidé napříč českými sociálními sítěmi. Bizarní „influencerka“ má ale jasno.

Už mám i pracovní smlouvu. Vy s tím nic neuděláte, oni mě tam chtějí,“ křičí na jednom z videí na Instagramu. Jak tohle dopadne? Skutečně je Adéla Pulcová ideální člověk na pozici moderátora a porotce? Tak uvidíme…