neděle 31. prosince 2023

Rozchod Shopaholicadel s Honzíkem: Nechtěli na sebe házet špínu. Kulas nyní hrozí trestním oznámením


 Hysterické scény a nadávky na denním pořádku by ve vztahu zvládl jen málokdo, proto není divu, že Janu Kulasovi došla trpělivost a rozešel se se svou snoubenkou, bizarní youtuberkou Adélou Pulcovou neboli Shopaholicadel. Zhrzená Adéla kope kolem sebe a Honza ji nyní na Instagramu hrozí podáním trestního oznámení. 


Má důkazy 
Ačkoliv si influencerka Adéla Pulcová alias Shopaholicadel a její bývalý snoubenec Jan Kulas slibovali, že po rozchodu na sebe rozhodně nebudou házet špínu, opak je pravdou. Expartner bizarní postavičky českého internetu se nyní ostře ohradil. "Pokud mě nepřestaneš špinit, tak na tebe podám trestní oznámení!!!" napsal Honza na svém Instagramu. "Na ty tvoje lži mám i důkazy, viz to, jak jsi mi řekla, že jsem tě zmlátil a měla jsi ode mě nohu od krve, i když mám fotku, že jsi spadla na schodech," pokračoval ve svém vyjádření Kulas. Kulas, který si na sociálních sítích přestal říkat Shopahonza, se naštval i kvůli tomu, co jeho expartnerka říkala o jeho mamince. "To, co jsi řekla o mé mámě, tak to se taky bude řešit. Máš poslední šanci se omluvit a už řešit jen sebe," dodal na sociální síti. Honza se Adéle po rozchodu pomstil tím, že ji připravil o její účet na TikToku. Poté, co byl zablokován, mu youtuberka poskytla svůj profil k užívání. Poté, co se jejich vztah rozpadl a Honza od Shopiny odešel, profil si nechal, změnil heslo a youtuberka si musela na sociální síti založit nový. Později jí účet ale přece jenom vrátil.


Veřejná hysterie 
Rozchod Pulcové s Kulasem proběhl doslova veřejně. Hádku a následný hysterický záchvat, který bizarní youtuberka předvedla přímo mezi lidmi v jedné z pražských hospod, totiž Honza streamoval živě. Důvodem bylo, aby každý viděl, jak se k němu Adéla chová, jak mu nadává, rozkazuje, vyžaduje absolutní poslušnost a ve vteřině ho prosí, aby se k ní vrátil, že ho miluje a nemůže bez něj žít. Pulcová, která je obecně paranoidní, má teď nahnáno ještě víc než obvykle. "Nejhorší je, že se bojím, že teď po mně lidi půjdou a může mě někdo venku zmlátit," plakala Shopina ve společném streamu na TikToku s jednou ze svých dočasných kamarádek. "Kvůli Honzovi, žejo. Já se bojím teďka," fňukala dál Adéla, která opět dokola slibuje, že vyhledá pomoc odborníka.