pondělí 25. prosince 2023

Shopaholicadel deptá svého Honzíka. Snoubenci zakázala pohádky, ten vzteky bouchnul v nákupáku a porval se.


 Shopaholicadel si nebere servítky a partner Honza Kulas se jí musí opět podřizovat. Adéla Pulcová na svém obvyklém živém vysílání ráda ukazuje, kdo doma nosí kalhoty, tentokrát ovšem tedy spíše v hotelu. Po nedávném přestěhovaní si totiž Kulas nemůže v hotelovém pokoji pustit ani svou oblíbenou pohádku. Tlak ze strany Adély je na něm znát a na sociálních sítích se objevilo video, kde se chtěl dokonce s neznámým mužem poprat.


Adéla Pulcová alias Shopaholicadel je opět v ráži. Člověk by si mohl říci, že po jejích problémech s bydlením je to z důvodu stresu a vyčerpání. Ovšem influencerka takové chování předváděla již v minulosti. To, že si její partner Honza Kulas nemohl dojít ani v klidu na toaletu, se nyní trochu pozměnilo, tentokrát se ve svém hotelovém pokoji nemůže podívat na své oblíbené vánoční pohádky. Adéla je totiž nazvala všechny do jedné hnusnými. "Dnes dávají pohádku Tři bratři," upozornil Adélu Honza, ta ovšem jeho nadšení nesdílela. "Jo, to je ta hnusná pohádka, která se mi nelíbí," odvětila Shopaholicadel. "Mně se líbí, nebudeš mít na výběr," zasmál se Kulas. "Ty nebudeš mít na výběr, rozhoduju já, já platím ten hotel, takže já rozhoduju," rozčílila se Adéla na svého partnera, který pouze sklesle seděl.


Výbuch emocí Honza zřejmě své trable před fanoušky nedává znát, ovšem výbuch emocí na sebe dlouho nenechal čekat. V obchodním centru se totiž chtěl poprat s neznámým mužem, na kterého úplně zběsile vystartoval. „Lásko, do p*dele, přestaň! No tak, přestaň,“ uklidňovala svého snoubence Adéla, jak je zachyceno v tiktokovém videu. Situace prý podle webu Antiyoutuber.cz měla vzniknout tak, že si pár vyšel na kafe a měl začít streamovat. Poté, co je ale neznámý muž poznal a rozhodl se jim do očí říct, co si o nich myslí, se Kulas nedokázal ovládnout a rozhodl se situaci vyřešit po svém. „Otravoval nás tam u kafe a nedal nám pokoj. Byl to člověk, kvůli kterému jsem se tam psychicky složila a omdlela jsem,“ řekla influencerka.