úterý 26. prosince 2023

Vánoční rozchod Shopaholicadel: Honzíkovi došla trpělivost a diktátorské snoubence dal kopačky

 
Zatímco Štědrý den u influencerky Shopaholicadel proběhl poklidně, tak na Boží hod přišlo něco, co nikdo nečekal. Jejímu snoubenci Janu Kulasovi zřejmě přetekl pohár trpělivosti a svou milou poslal k vodě. Rozchod byl velice dramatický, jak poté Kulas sdílel na svých sociálních sítích. Redakce eXtra.cz má dokonce jeho exkluzivní vyjádření, kde naznačil špatný psychický stav slavné influencerky. 

Vánoce u Shopaholicadel se neobešly bez dramatu. Došlo dokonce na to nejhorší. Shopaholicadel a Jan Kulas se rozešli a podle jejího dnes již bývalého snoubence je to definitivní. Na tiktokovém streamu totiž Adéla udělala scénu, která všechno změnila. I jejímu snoubenci se rozsvítilo, a tak se jednoduše rozhodl s jejich vztahem skoncovat, i když se nedávno společně stěhovali.
Drsný rozchod Jan Kulas poté na Boží hod vydal na svých sociálních sítích slzavé vyjádření. „Už jsem se definitivně rozhodl, že s Áďou být nemůžu. Kdybych se vrátil, tak to bude pořád to samé dokola. Bude to zase jenom o ní. Já to platím, já tady bydlím. Já už jsem na dně psychických sil. Budu už jen doufat, že máma přijme mou omluvu za tu ostudu, co jsem jí udělal po celé republice. Snad budu moct začít úplně nový život. Omlouvám se všem. Tohle je definitivní,“ řekl Kulas smutně. Od bývalé snoubenky se již odstěhoval. "Rozešli jsme se dnes brzy ráno. Vánoce jsme strávili spolu u přátel, byl klid do té doby, než Ádě úplně přeplo a začala se chovat opět ošklivě. Začala tady řvát a dělat scény, už toho na mě bylo moc," svěřil se Kulas exkluzivně pro eXtra.cz. Zároveň dodal, že to mezi nimi neklapalo už delší dobu. Každý den se prý hádali, protože se jí stále něco nelíbilo.
Diktátor Adéla a její psychický stav Adéla Pulcová si podle svého expřítele stěžovala na peníze. V domácnosti platila všechno ona, a ona prý tak může rozhodovat o všem. Přitom svému příteli ani nedala příležitost si něco vydělat či přispět na bydlení. "Nejvíce mi vadily nadávky. Nazývala mne č*rákem, kret*nem, sockou atd. Hlavně nechtěla, abych do nějaké práce chodil. Chtěla, abych s ní byl doma, a pak mi nadávala, že všechno platí ona," poznamenal Honza. Honza Kulas také promluvil o její psychice. "Ano, potřebuje pomoc psychiatra a dostat léky na uklidnění. Musí začít se svým chováním něco dělat," řekl Kulas, který zároveň přiznal, že Adéla trpěla různými záchvaty a v poslední době i často omdlévala.