sobota 20. dubna 2024

Hysterický záchvat Shopaholicadel: Facky nejsou mlácení, plakala. Pepa se dožral a hrozí rozchod

Hysterický záchvat Shopaholicadel: Facky nejsou mlácení, plakala. Pepa se dožral a hrozí rozchod
Bizarní postavička českého internetu Adéla Pulcová alias Shopaholicadel, předvedla opět další ze svých četných hysterických záchvatů. Výstup se uskutečnil prostřednictvím telefonického hovoru, během nějž řekla pravdu o bití svého partnera Josefa, jeho výhružkách nevěrou a sehrála i náběh na srdeční kolaps. Záznam nyní koluje na internetu.


Lži o fyzickém napadení Internetem se šíří nahrávka telefonického hovoru bizarní influencerky Adély Pulcové alias Shopaholicadel. Ta měla během rozhovoru s kamarádkou opět jeden ze svých hysterických záchvatů a v pláči si stěžovala na svůj vztah se svým současným partnerem Josefem. V úvodu pár dní staré nahrávky, kterou na svém reakčním YouTube kanálu zveřejnil Strážce internetu, se Pulcová snaží přimět Pepu, aby od ní neodcházel. "Nikdy jsem tě nepodvedla, já chci být jenom s tebou," plakala Adéla. "To už se mnou jako nechceš být? Já s tebou mluvím," naléhala v slzách na svého partnera, který se zřejmě chtěl po jedné z ostrých hádek pouze vydýchat na čerstvém vzduchu. Adéla si o svém příteli s někým psala a podle slov, která v audionahrávce zazněla, tvrdila, že ji fyzicky napadá. To Pepu samozřejmě pořádně dožralo. "Byl to fake účet, jak jsem to měla vědět," obhajovala se Pulcová. "I kdyby to byl jakýkoliv kluk, tak mu to nemáš říkat, a ještě lži. Budu kvůli tomu mít problémy. Dají to ven, že tě mlátím," zazněl Josefův naštvaný hlas. "Já to nedovolím. Já to nedovolím, abys měl problémy," kvílela Adéla. "Nikdy jsem tě nezmlátil," pokračoval její partner.


Výhrůžky nevěrou Následně to byla opět Pulcová, u koho se ukázalo, že svého partnera fyzicky napadá. "Nikdo tě nemlátí! Ty facky nemůžeš brát jako mlácení, tak se uklidni! Radši se jdi ven urazit," začala být opět agresivní. Po Pepově odchodu si začala do telefonu stěžovat kamarádce. Hádka vznikla prý kvůli Josefově užívání hexahydrokanabinolu "On je schopný být venku celý den. Pohádali jsme se, protože jsem mu to vyhodila, bere HHC. Já jsem prostě proti tomu," lkala Shopaholicadel. "Mně to vadí, nechci to čuchat a všechno," dodala influencerka s nejhorší pověstí na českých sociálních sítích. Kamarádka ji vůbec nešetřila. "Tak sis neměla najít chlapa, který to bere," řekla rázně, na což jí Pulcová odpověděla, že to netušila, protože si s Pepou skoro vůbec nedávali pusu. Na vztah Pepy a Adély má negativní dopad i to, že nevedou zdravý sexuální život. "On mi vyhrožuje, že si sem dotáhne holku a bude ji přede mnou šu*at anebo si sem dotáhne nějakou holku, abych já vypadla," vzlykala.


Srdeční příhoda Josef prý Pulcové dal nůž na krk s tím, že si má hledat nový byt. Navíc podle ní neustále komunikuje prostřednictvím sociálních sítí s jinými ženami. Adélina hysterie se nakonec vystupňovala na maximum. "Auuu já chci na kardio, jaauuu," skuhrala zalykajíc se v záchvatu pláče. "Tak si zavolej sanitku," poradila jí kamarádka. "Já nechci sanitku, to je dobrý, já tam posledních pár měsíců cítím ty dva kovy, auu auu," pokračovala sebelítostivě.


Bohužel vzhledem k Shopininým neustálým lžím o nemocech nemůžeme s jistotou vědět, jestli se u ní opravdu objevily problémy se srdcem, s nímž byla v dětství na operaci, nebo se jedná o další z jejích hereckých výkonů. Smutné je, že až jí jednou opravdu půjde o život, možná jí to nikdo ani neuvěří.