pátek 12. dubna 2024

Maxim Turbulenc v slzách. 
Česká hudební scéna truchlí. Ve věku 53 let zemřel zpěvák skupiny Maxim Turbulenc Daniel Vali. Letos by se svou kapelou oslavil 30 let na scéně. Zemřel náhle. Příčinou byl zřejmě infarkt.


Smrt Daniela Valiho jeho kolegy šokovala. „Ještě včera jsme spolu mluvili, byl v naprosté pohodě, plný elánu. Je to strašné. Vůbec nemůžu věřit tomu, co se stalo,“ řekl redakci CNN Prima NEWS jeho kolega z kapely Tomáš Báča alias Timi. Daniel zemřel náhle a nečekaně. Byl na večeři s přáteli, mezi nimiž byl i bubeník skupiny Divokej Bill.


Všichni se dobře bavili, Daniel vyprávěl vtipy, kterými byl pověstný, najednou ve tváři změnil barvu a sesunul se bez známek života k zemi. Na místo okamžitě dorazila lékařská záchranná služba, která se ho pokoušela téměř hodinu oživovat. Bohužel, všechny pokusy byly marné. Příčinou smrti byl zřejmě infarkt. „Dan bude strašně moc chybět. Byl to úžasný kluk, super člověk. Rád rozdával radost, uměl skvěle bavit ostatní,“ dodal Tomáš Báča. Daniel Vali byl rozvedený, s manželkou Ivetou měl dvě děti, syna Daniela a dceru Patricii.