středa 17. dubna 2019

Vzal řemen a šel zmlátit dítě. Agresivního otce z Výměny musel krotit štáb


Fyzické tresty na dětech nejsou Josefovi z Výměny manželek vůbec cizí. Během jeho jednání bude muset dokonce zasáhnout členka štábu!Ve středeční premiérové Výměně manželek poznají diváci tříčlennou rodinu z Tábora, kterou tvoří Milan (29), Barča (27) a Leontýnka (11 měsíců). Druhá rodina pochází nedaleko od hranic s Německem - Železné Rudy. Zde se setkají s Markétou (25), Josefem (39), strejdou Mírou, Pepínem (8), Petrem (8), Adamem (6), Radkem (4) a Pavlíkem (2).


Každý rodič má jiný způsob výchovy. Někdo to zkouší domluvou, jiný své dítě uplácí a někdo přistoupí na radikálnější metodu. Na některé ratolesti zkrátka zvýšený hlas nebo sliby neplatí, a tak se maminky a tatínkové občas uchýlí k fyzickému trestu.
Josef, manžel Markéty, je tím, který volí rázné řešení. Když kluci zlobí, dostanou pohlavek nebo popleskání po zadku. Jako malý snad dostal každý alespoň jednou „přes pusu“ za to, když něco provedl. Někdy ale ani to nezafunguje, v tu chvíli nastává v Železné Rudě čas na výhružku páskem.Jedna z těchto situací proběhla i během desetidenního natáčení. Když už se ale schylovalo k trestu, zasáhla do jednání jedna členka štábu. „Počkej, ty na ně bereš pásek?“