neděle 12. února 2023

Shopaholicadel objasnila špinavé spodní prádlo: Sdělila lidstvu svůj originální fígl k menstruaci


 Adéla Pulcová alias Shopaholicadel dostala od haterů pěkně naloženo, když se na YouTube objevilo video od její bývalé známé. Ta natočila věci, které Shopaholicadel s přítelem vyhodili během pobytu na její chalupě. Kromě hromady jídla nálezkyně objevila influencerčiny špinavé kalhotky. Adéla nyní v živém vysílání na TikToku vysvětlila pravděpodobný důvod jejich vyhození.Pojem menstruace zná každá žena a každá se s ní musí vypořádat sama. V dnešní době ale existuje už mnoho pohodlných způsobů, jak si tuto týdenní záležitost co nejvíce zpříjemnit. Co ale používá na menstruaci Shopaholicadel, vás možná překvapí.V živém vysílání na TikToku se někdo ze sledujících zeptal Adély, jestli by nemohla natočit něco o menstruaci. Adéla Pulcová s nechutí odmítla, vzápětí ale prozradila, že ona sama při menstruaci používá jednorázové kalhotky.

Shopaholicadel používá jednorázovky

"Bys na tom videu ukázala, jaký používáš vložky," okomentovala hned dotaz Jenny Rinn, která s Adélou dělala společný stream. "To už jsem ukazovala," reagovala Shopaholicadel. "Náhodou je to lepší jak vložka, ty jednorázový kalhotky, holky," vypadlo z Adély. "To jsou ty, jak se perou, ne?" zeptala se jí Jenny. "Nene, tyhle se hned vyhazují. Ty, co se perou, jsou na více použití. Jeden balíček jednorázových kalhotek stojí 399 jako a je jich tam dvanáct," dodala Shopaholicadel, které šetření peněz zřejmě nic neříká.


Shopaholicadel se svým přítelem nejsou vůbec zvyklí šetřit, ba naopak. V jejich koši už skončila tuna nesnědeného jídla, termohrnek od Starbucks či ponožky, jak je vidět ve videu na YouTube. Dále majitelka chalupy, kterou na víkend tomuto páru půjčila, našla v koši špinavé kalhotky. "Ty vole, Adéliny spoďáry. Se jí do toho vy*ral holub snad. Ty kr*vo, se mi z toho obrací žaludek," řekla před nedávnem bývalá Adélina známá. Proto se nyní Shopaholicadel zřejmě snažila vysvětlit, proč ty kalhotky vlastně vyhodila, nejspíš za to mohla menstruace.

Shopaholicadel její výtok a rady ve videu níže.


Sdílej tento článek a podpoř autora článku.

Sdílení tohoto článku získá autor finanční odměnu. A bude mít chuť tvořit dále takový články.