pátek 24. března 2023

Šokující výpověď dalšího expřítele Shopaholicadel: Měl jsem zlomenou nohu a ona mě do ní ráda kopala


 Po rozchodu Shopaholicadel s Davidem se objevil další z expartnerů kontroverzní youtuberky, který se odhodlal jít s pravdou ven. Prostřednictvím TikToku vypověděl nejen o tom, jak mu ubližovala, ale zveřejnil i šokující audio a video nahrávky plné výhrůžek a nadávek, které tajně natáčel. 


Bití a agrese 

David zřejmě nebyl jediný, který si stěžoval, že ho jeho dnes již bývalá snoubenka Adéla Pulcová neboli Shopaholicadel fyzicky napadá a ponižuje. Na scéně se nyní objevil její bývalý přítel Tomáš, který prozradil podrobnosti jejich vztahu. "Nepodvedla mě, protože ona byla jak nějakej uzlíček, jak pejsek, ocásek... no prostě byla pořád se mnou," uvedl na TikToku jeden z bývalých partnerů Pulcové Tomáš, který si říká Bohusunka. "Držela mě prostě pod zámkem," dodal muž, který se Shopaholicadel vydržel 3 měsíce. 

Stejně jako Adélin bývalý snoubenec David i tento muž potvrdil, že ho youtuberka fyzicky napadala, a to závažným způsobem. "Hlavně já jsem měl zlomenou nohu a ona mě do té zlomené nohy ráda kopala," šokoval svým tvrzením její expartner. "Já neměl sádru, mám jen dráty a šrouby a ona mě do toho ráda kopala," vysvětlil.


Výhrůžky a střídání nálad 

Bohusunka na sociální síti zveřejnil téměř desetiminutový audiozáznam a krátké video z doby, kdy ještě chodil se Shopaholicadel. Influencerka na nahrávce stojí na balkoně a vyřvává: "Je to můj balkón, tady si nebudeš dělat, co chceš! Ty buď vůbec rád, že tu ještě jsi! Už jsem tě dávno měla vyhodit a nečum tak blbě, ukliď ten kabel a říkám to naposled a jestli mě na*ereš, tak tě vyhodim prostě," vyhrožovala Shopaholicadel. 

Adéliny nálady se v tajně nahrávaném příspěvku mění z minuty na minutu. Z výbuchů vzteku, nadávek a výhrůžek přechází plynule do omluv, slibů a utěšování. "Já bych tě nikdy nevyhodila. Promiň mi to, miláčku, prosím. Nikdy bych k sobě nenašla člověka se stejnou nemocí, jako mám já. Prosím odpusť mi to. Víš, jak jsi pro mě v životě důležitej, já jinýho chlapa nechci," škemrala s pláčem.