čtvrtek 18. května 2023

Shopaholicadel musí zuřit: Nemakačenko David po rozchodu s ní pořizuje auto i zuby


 Shopaholicadel musí být vzteky bez sebe. Její bývalý přítel David Pražák se má totiž skvěle. Po rozchodu se mu začalo dařit. Má dvě práce a společně s Markem Valáškem alias Datlem začali sázet. Před pár dny na svém Instagramu sdílel, jak se mu daří. Dokonce tak dobře, že avizoval koupi auta. Nelhal. Nyní na sociálních sítích ukázal, jaké auto si pořídil. Vyvezl v něm i přítelkyni. 


David Pražák (27) alias Fregamer před pár dny sdílel na sociálních sítích informace o tom, jak začal sázet společně s Markem Valáškem. Mezi fanoušky to vyvolalo rozporuplné reakce a nedůvěru. Pražák nyní na svém Instagramu ukázal, že peníze skutečně má a daří se mu. Koupil si nové auto.


Neuplynul ani týden a Pražák se už ve svém bouráku předvádí. „Díky vám a tomu investování mám už konečně tu svoji vysněnou jedničkovou oktávku, která je v topu. Mám konečně své první auto. Nemůžu skoro ani mluvit, je to neuvěřitelný a úžasný,“ popisuje David svoji radost.

 Expřítel Adély Pulcové alias Shopaholicadel si je moc dobře vědom toho, že mu mnoho lidí nevěří. I pro nedůvěřivce měl vzkaz. „Tady je přímo techničák, kde jsem vlastníkem a provozovatelem přímo a jenom já. Takže lidi, je to doma, den D je tady,“ vzkázal smějící se od ucha k uchu. 

Teď jsem si koupil oktávečku, další jsou zoubky Avizoval i své plány do budoucna. Další na řadě jsou jeho zuby, za které je často kritizován. „Teď jsem si koupil oktávečku, ale další jsou zoubky,“ popisuje plány do budoucna. Nového auta se nemůže nabažit. Navíc si hýčká novou přítelkyni, kterou hned vyvezl. „První noční jízda. Ve svém a ve stylu,“ chlubí se na sociálních sítích.


Fanoušci vyjádřili Davidovi podporu. „Moc ti to přeju, ať se ti daří v novém životě,“ píše jeden z fanoušků. Co by na to asi řekla Adéla? Nové auto, nové zuby na obzoru. David bude na roztrhání. Přitom v době, kdy žil s ní, proslul jako nemakačenko, nedělal nic a nechal se živit.