středa 20. prosince 2023

Shopaholicadel se topí v problémech. Přišla o byt, teď se nepochopitelně připravila o práci


 To, že si kontroverzní influencerka Adéla Pulcová, známá jako Shopaholicadel, neudrží přátele příliš dlouho, není žádná novinka. Jak se ale ukázalo, kvůli své více než komplikované povaze přišla o svou práci snů. Podle informací eXtra.cz  youtuberku opět popadl amok a rozhodla se ukončit spolupráci s organizací RedFace. Přitom ji ještě donedávna nazývala svou "druhou rodinou".

Otázka času Influencerka Adéla Pulcová, která je ve světě českého internetu známá jako Shopaholicadel, se zase jednou pěkně vybarvila. O tom, že s touto bizarní postavičkou není zrovna snadné vyjít, se nyní přesvědčili i organizátoři MMA zápasů RedFace. Není to tak dávno, co Adéla Pulcová jásala, že se stala nedílnou součástí organizace RedFace. Hrdě nosila oblečení s logem společnosti a chlubila se, že má i vlastní zaměstnance. Jenže každému, kdo má alespoň trochu povědomí o povaze a chování Shopaholicadel, bylo jasné, že je jen otázkou času, než se kontroverzní influencerka opět se všemi rozhádá. Netrvalo to dlouho a Pulcová se s organizátory, jež označovala za svou "rodinu", skutečně rozkmotřila. Podle informací, které redakci eXtra.cz poskytl dobře obeznámený zdroj, mělo Shopaholicadel vytočit do nepříčetnosti, že jí nepomohli, když sháněla se svým partnerem Honzou Kulasem nové bydlení.
Teatrální sbohem Adéla totiž údajně žila v představě, že když je součástí RedFace a nemá kde bydlet, organizátoři jí poskytnou teplo vlastního domova. Když se tak nestalo, došlo, jak jinak, ke konfliktu, který nevyvolal nikdo jiný než sama youtuberka. "Vyhodila jsem při stěhování všechny věci organizace, smlouvu, takže tím pádem u vás ukončuji práci. Mám toho dost!" stálo ve zprávě, kterou eXtra.cz poskytl zdroj blízký influencerce i samotné organizaci. Podle poněkud těžko rozluštitelného znění zprávy a téměř nepochopitelného slovosledu bylo patrné, že Adéla Pulcová vše psala v naprosté hysterii. Organizátorům mimo jiné vyčetla Honzův zrušený zápas. "My jsme s vámi skončili!" vztekala se Shopina. Následně organizaci vyčetla i to, že jí RedFace neposkytlo útočiště, když se snoubencem museli opustit podnájem. "Je vám úplně jedno, že skončíme na ulici. Vůbec jste se nezajímali," napsala a konverzaci navždy ukončila teatrálním "sbohem". Jak se bude situace dál vyvíjet, to zatím není jisté, ale jak známe Shopaholicadel, až se probere z amoku, který jí zatemnil mozek, bude svého rozhodnutí zajisté litovat.