sobota 13. března 2021

Lékař, který se vysmíval „odmítačům vakcín a popíračům covidu“, zemřel pár dnů po očkování (Natural News) Polský lékař dr. Witold Rogiewicz, který se otevřeně vysmíval lidem se skeptickým postojem vůči očkování, zemřel několik dnů po aplikaci vakcíny proti covidu-19.

Oficiální verze události je taková, že příčinou jeho odchodu bylo „selhání srdce“, ale je trapně zřejmé, že dr. Rogiewicze postihl ten nejvážnější vedlejší účinek této experimentální genové terapie zvané očkování – smrt.

V době očkování byl zcela v pořádku. Zatímco dostával injekci, arogantně se na kameru vysmíval všem, kdo se do očkování tolik nehrnou.

Nejprve apeloval na své spoluobčany, ať „se nechají očkovat, aby chránili sami sebe, své blízké, přátele a v případě zdravotníků i pacienty“, a pak sarkasticky dodal:

„Ještě bych krátce zmínil, že mám pár informací pro odmítače vakcín a popírače covidu. Pokud chcete kontaktovat Billa Gatese, můžete to zkusit skrz mě. Můj organismus vám poskytne 5G síť. Pardon, že jsem teď chvilku mlčel, asi na mě jde autismus.“

Dr. Rogiewicz si asi myslel, že jsou jeho rýpavé komentáře vtipné, ale to ještě netušil, že on nebude ten poslední, kdo se bude smát. Za pouhých pár dnů ukončila experimentální genová terapie jeho život.

„Náš přítel a spolupracovník, dr. Witold Rogiewicz, nás dnes v noci náhle opustil,“ informovala VIP klinika, kde lékař pracoval.

„Tato zpráva nás hluboce zarmoutila. Posíláme nejhlubší soustrast jeho rodině, kterou tolik miloval… Nedokážeme tomu uvěřit. Witku, budeš nám velmi chybět.“

Klinika doplnila, že Rogiewiczovi pacienti budou neprodleně kontaktováni, aby „nikdo nezůstal bez pomoci“.

Pýcha předchází pád

Stejně jako se skoro každé úmrtí v roce 2020 přičítalo covidu-19, přičte se smrt tohoto polského lékaře čemukoli, jen ne vakcíně proti covidu.

Zdá se, že přinejmenším v některých zemích má očkování proti covidu na svědomí více lidí než sám covid, přesto se těmto úmrtím dostává nulové mediální pozornosti.

Snad si blízcí dr. Rogiewicze poskládají jednotlivé dílky skládanky a sami se injekci vyhnou. Totéž možná udělají jeho bývalí pacienti, pokud tedy nechtějí riskovat stejný osud.

Na sociálních médiích se vrší další a další zprávy o postvakcinačních úmrtích členů rodiny jednotlivých přispěvatelů. Ti se nemuseli zrovna vysmívat skeptikům, ale každopádně uvěřili celé této agendě natolik, že si nechali vpravit do těla experimentální rádoby vakcínu.

Ať už to byla náhoda, nebo zásah vyšších sil, úmrtí sarkastického lékaře ilustruje platnost biblického rčení o pýše, která předchází pád.

Co lidé píšou o očkování na sociálních sítích?

Například toto se objevilo na Twitteru: „Proč se tolik bráním očkování proti covidu-19? Protože kvůli němu zemřel můj strýček, a to byl ještě mladý. Jeho tělo neuneslo vedlejší účinky vakcíny a on zemřel na zástavu srdce.“

„Kdyby to očkování bylo tak bezpečné,“ píše další uživatel, „tak by můj děda, do té doby zdravý, neumřel hned poté, co je dostal.“

Zdroj