sobota 23. září 2023

Pravda o Shopaholicadel a pokusu o sebevraždu: Policie mi bouchala na dveře. Mysleli si, že jsem blázen, říká Adéla


 V bytě Shopaholicadel měli v pátek odpoledne zasahovat policisté s tím, že si známá influencerka údajně chtěla ublížit. Měla se chtít předávkovat, jak o ní tvrdil jistý tiktoker Marek, který si říká Nic než pravda. Adéla sice návštěvu policie nepopřela, ale to, že si údajně měla sáhnout na život, je podle ní totální výmysl, jak řekla pro Expres. Prý za všechno může právě zmíněný tiktoker, který ji a jejího přítele Jana Kulase chce zničit. 


Shopaholicadel, vlastním jménem Adéla Pulcová, v pátek prožila nepříjemnou situaci, když u ní doma zazvonila policie. Tu přivolal jistý tiktoker Marek, který měl nedávno strávit celých pět dní u influencerky doma. Jak sdělil webu Antiyoutuber, učinil tak proto, že Adéla údajně měla svým nejbližším volat s tím, že se předávkovala léky.


Policie u Adély skutečně byla. "Bouchali na nás, já otevřela se psem v náručí a měla jsem hysterický záchvat. Bála jsem se, že mě chtějí odvézt. Říkali, že se na mě jen podívá doktor. Já jim řekla, že nejsem žádný blázen. Jeden z těch policistů mi odpověděl, že si to nemyslí. Já jim pak ukázala papír, že chodím k psychologovi, a oni odvolali sanitku,“ svěřila se Shopaholicadel pro web Expres.


Tiktoker zřejmě bude potrestán

To, že se měla pokusit o sebevraždu, rázně popřela. Podle ní je to totální nesmysl. Adéla míní, že za všechno mohl tiktoker Marek, který měl policii ukázat starou konverzaci v telefonu. Podle jejích slov chce influencer ji a jejího přítele Jana Kulase zničit. Volání policie považuje za extrém a určitě to prý nenechá "jen tak".A zdá se, že se to Markovi zřejmě vymstí. „Marek bude platit pokutu za falešný výjezd a zneužití tísňové linky. Vzhledem k tomu, že má 15 exekucí, asi nebude mít na zaplacení pokuty a bude tedy trestně stíhán. Policie mi dnes kvůli tomu volala, Marek prý volal schválně, aby udělal show," dodal na závěr Jan Kulas, který se s Adélou zasnoubil na galavečeru RedFace.